به گزارش پایگاه خبری فرجام به نقل از جهان، "رزا سادات" در گوگل پلاس نوشت:


یادمه سال 88، سر داستان مرگ مشکوک "ندا آقا سلطان" در درگیری ها، یکی از نماینده های کنگره آمریکا، به بهانه اعتراض، قاب عکس بزرگ ندا آقا سلطان رو گرفته بود بغلش و در صندلیش نشسته بود... کلی خبرنگار و عکاس هم ازش عکس می گرفتند، آخرش رئیس مجلس، ازش خواست به همراه عکس بیاد بالا و پشت تریبون و در مورد عکس توضیح بده......و بماند که وقتی رفت بالا، سایر نماینده های کنگره چه اشک تمساحی می ریختن و چه ننه من غریبم بازی که در نمیاوردند.....
جواب همه اینا بمـــــــــــــــــاند.......
اما یکی بگه این روزها، این عکسایی که در مورد "غزه" دیدیم رو باید کجای دلمون قاب کنیم و نگه داریم....؟

 

کسی هست بدونه....؟؟؟
به قول یکی از دوستان، اگر 4 تا حیوون رو میریختن توی یه جایی و محاصرشون میکردن و بعد می کشتنشون، تا حالا صدای سازمان ملل و یونیسف و سازمان حمایت از حیوانات و شیرین عبادی و مسیح علینژاد هم در اومده بود.....
اما الان انگار نه انگار...

منبع:http://www.ghatreh.com

نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٢٥ساعت ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ توسط بسیجی| نظرات ()

ای عشق

نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٧ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()

"بسم الله الرحمن الرحیم"

اگرچه برخی رسانه های غربی تلاش می کنند تعالیم و تاکیدات اسلام را بر خلاف حقوق بشر جلوه دهند اما بسیاری از محققان با بررسی آموزه های کاملترین دین الهی، اعتراف کرده اند که نکات مهمی در این بین نهفته است که آخرین تعریف در این زمینه را می توان در دانشگاه هاروارد آمریکا دید.


اکنون مسئولان دانشگاه هاروارد ترجمه انگلیسی آیه‌ ۱۳۵ سوره مبارکه «نساء» را روی دیوار ورودی اصلی دانشکده حقوق خود نصب کرده اند.

این کار پس از آن صورت گرفت که مدیران این دانشکده مضمون این آیه درباره عدالت را در طول تمام تاریخ بی نظیر دانستند.

این آیه شریفه می‌ فرماید:

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا کُونُوا قوَّامینَ بِالقِسطِ شُهَدَاء لِلّهِ وَلَو عَلَى أَنفُسِکُمْ أَوِ الوَالِدَینِ وَالأَقْرَبِینَ إِن یَکُنْ غَنیًّا أَوْ فَقیرًا فَاللّهُ أَولى بِهِمَا فَلاَ تَتَّبِعُوا الهَوَى أَن تَعْدِلُوا وَإِن تَلوُوا أَوْ تُعرِضُوا فَإِنَّ اللّهَ کانَ بِمَا تَعمَلُونَ خَبیرًا»
 
یعنی: « اى کسانى که ایمان آورده‏‌ اید پیوسته به عدالت قیام کنید و براى خدا گواهى دهید هر چند به ضرر خودتان یا پدر و مادر و خویشاوندان [شما] باشد اگر [یکى از دو طرف دعوا] توانگر یا نیازمند باشد باز خدا به آن دو [از شما] سزاوارتر است، پس از پى هوس نروید که [در نتیجه از حق] عدول کنید و اگر به انحراف گرایید یا اعراض نمایید، قطعاً خدا به آنچه انجام می ‌دهید، آگاه است».
نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٦ساعت ٢:٢۸ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()

بسم الله الرحمن الرحیم
 

هر کس به مهمانی می رود، سعی می کندلباس های  تمیز و نظیف خود را به تن کند، مخصوصا اگر میزبان شخص بزرگی باشد. و اگر میزبان خدا باشد، قطعا باید بهترین لباس را پوشید.
حال باید در ماه میهمانی خدا چه لباسی را بپوشیم تا نزد او بهترین و نیکوترین لباس ها باشد؟


خداوند در قرآن کریم ما را راهنمایی کرده :
*یَا بَنِی آدَمَ قَدْ أَنزَلْنَا عَلَیْکُمْ لِبَاسًا یُوَارِی سَوْءَاتِکُمْ وَرِیشًا وَلِبَاسُ التَّقْوَیَ ذَلِکَ خَیْرٌ ذَلِکَ مِنْ آیَاتِ اللّهِ لَعَلَّهُمْ یَذَّکَّرُونَ*
ای فرزندان آدم! همانا بر شما لباسی فرو فرستادیم تا هم زشتی های شما را بپوشاند وهم زیوری باشد، ولی بهترین لباس تقوا است، آن از نشانه‏ های خداست، باشد که آنان پند گیرند و متذکر شوند.
بهترین لباس تقوا است. آیا با چنین لباسی وارد مهمانی خدا شده ایم...؟!
سوره اعراف، آیه 26

التماس دعای فرج ...

نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٦ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()

"بسم الله الرحمن الرحیم"


پس کِـی قلبت را به من میدهی؟ هنوز وقتش نرسیده؟

هنوز فکر میکنی جز من کسی خریدار دلت باشد؟


سوره ی خیلی مبارک حدید

 

 

منبع: پست الکترونیکی یک همسنگر...

نوشته شده در ۱۳٩۳/٤/٥ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()      قالب ساز آنلاین