گل تقدیم شما

گل تقدیم شما

تعدادی از دانش آموزان بسیجی منطقه ی 6 تهران در واکنش به فیلم توهین آمیز به رسول الله اعظم،حضرت محمد مصطفی(صلی الله علیه وآله) به پیامبر مهربان خود نامه نوشتند، در اینجا هر نامه به صورت خلاصه شده آمده است

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

اگر آن کسی که به پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله) توهین کرد از شخصیت حضرت محمد(ص) اطلاعی داشت هیچ وقت به خودش اجازه نمی داد تا به ایشان اهانت کند. در زمان های قدیم بعضی از افراد پیامبر (ص) را اذیت می کردند و به او سنگ پرتاب می کردند و آن همیشه در طول تاریخ تکرار شده است و وظیفه ی ما در این مورد شناساندن دین اسلام می باشدتا مردم شناخت دقیقی از دین اسلام داشته باشند.«ملیکا خیاط»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

شما ما مسلمانان جهان از این موضوع بسیار ناراحت هستیم و به کوری چشم دشمنان از پیامبرمان دفاع می کنیم و نمی گذاریم هیچ اهانتی به شما فرستاده ی خدا شود. به خاطر خشنودی خدا و شما و خود همه ی کارهایی را که گفتید انجام می دهیم نماز می خوانیم، روزه می گیریم و همه ی کارهایی که گفتید انجام میدهیم.«مریم مراد خوانی-بستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شمالبخند

من خیلی دوست دارم آن موقع به دنیا بیایم و جزو یاران شما باشم و از شما دفاع کنم خیلی خوشحالم که شما پیامبر ما هستی خیلی ناراحتمناراحت که به شما تهمت زدند حق شما نبود . شما بچه ها را خیلی دوست داشتید.«روژینا قدس الهی-دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شمالبخند

نمی دانم چرا بعضی ها به خودشان اجازه می دهند که به شما توهین کنند. آن ها در حد و مقام شما نیستند. از خدا می خواهم که به خاطر تمام مردمی که قلبشان به درد آمده است آن ها را به سزای اعمالشان برساند. شما را با تمام وجود دوست دارم

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شماو به شما احترام می گذارم . مهم نیست که کجا باشیم مهم اینست که قلب ما برای دین اسلام بتپد و سعی کنیم دین اسلام را زنده نگه داریم و امیدوارم شما از من و تمام مسلمانان راضی باشید.«آرینا جلیلوند-دبستان فاطمیه)

گل تقدیم شماگل تقدیم شماپیامبر عزیزم با اینکه نمی بینمت اما حست می کنم تو همیشه در قلب منیقلبو مهربانیت را نمی شود توصیف کرد...«سارا معزز-دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

پیامبر ما بهترین الگوی رفتار و اخلاق ما مسلمانان هستند و ما می توانیم شیوه ی درست زندگی کردن را از ایشان بیاموزیم. ما این عمل زشت و ناجوانمردانه ی آنان را بی جواب نخواهیم گذاشت. پدر عزیزم ناراحت نباش چون ما فرزندان تو همیشه حمایتت می کنیم.« حورا عدل محمدی- دبستان فاطمیه»

پیامبر من از این کار واقعا ناراحت شدم. من یک مسلمان هستم و به شما اعتقاد دارم و آرزو دارم که دیگر هیچ کس به شما بی احترامی نکند.«رسپینا حسن بخشان-دبستان فاطمیه)گل تقدیم شماگل تقدیم شما

علت نوشتن این نامه بیان غم و اندوه خود و همدردی با تمام مسلمانان جهان است. شما با مشکلات و تهمت های زیادی روبه رو بوده اند اما شما با مهربانی و صبر سعی داشتید رفتار گمراهان و نادانان را اصلاح فرمایید. امروز من با الهام از رفتار شما امیدوارم مسلمانان با صبر و آگاهی و مهربانی با دشمنان اسلام روبه رو شوند. هرچند که غم و اندوه ما از توهین به پیامبر اکرم به راحتی برطرف نمی شود و البته می دانیم حرکت در مسیر حق همیشه سخت و دشوار بوده است.«آنیتا کرم یار- دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

شما مهربان، خوشرو، خوش اخلاق، پاک دامن، امانتدار، شجاع، فداکار و پر ابهت هستید آنقدر مهربان که شفاعت امت مسلمان را نزد خدا کرده اید.این افراد نامسلمان سعی می کنند با ساختن فیلم های مبتذل غیر واقعی و تهیه ی کاریکاتور و چاپ مطالب بی اساس به اهداف خود برسند. زهی خیال باطل. ما امت مسلمان دوستتان داریم و با دل و جان و از اعماق وجود دین خدا را حمایت کرده و همچنان از پیروان راستین محمد باقی خواهیم ماند.«آیلین ابری-دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

متاسفانه افراد نادان و جاهلی پیدا می شوند که به پیامبر و فرستاده ی خدا بی احترامی می کنند و این بسیار ناراحت کننده و شکنجه آور است که حالا هم مانند هزارو چهارصد سال پیش مردم هنوز گمراهند و روش و شیوه ی درست زندگی کردن را نمی دانند.من نمی دانم که این افراد در آخرت چگونه می توانند این اعمال کثیف را نزد خدا و پیامبرانش توجیه کنند. به امید ظهور حضرت مهدی(عج).«روژان عطاریان-دبستان فاطمیه)لبخند

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

ای پیامبر عزیز یاد شما همیشه در قلب های کوچک ما می ماند و ما برای تمام زحمات بی وقفه ی شما سپاسگزاریم. امیدوارم بتوانیم به خوبی و پاکی زندگی کنم تا شاید اگر خداوند متعال بخواهد بتوانم روی زیبای شما را ببینم. من شما را خیلی دوست دارم و احترام خاصی برای شما قائلم این افراد باید در جهنم به آتش کشیده شوند. «آیدا محمد حسین زاده-دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

هیج جای دنیا و هیچ فلسفه ای، توهین و تمسخر را جایز نمی داند علی الخصوص اگر این توهین به یک فرد نباشد. و قتی گروهی شخصی را پیامبر خود میدانند و کتابی را کتاب مقدس خود می دانند به تبع توهین و تمسخر به آن را توهین و تمسخر به خود می دانند. و ما کودکان و نوجوانان نامه ای به پیامبر خود می نویسیم تا بگوییم آزادی به معنی توهین و تمسخر نیست. و اینک یعنی در زمان جاهلیت مدرن دستان اهریمنی صهیونیست های زمان از آستین غرب بی رحمانه به ساحت مقدس پیامبر اسلام توهین میکند تا به خیال واهی نور محمدی را خاموش سازد و ولایت الهی را به چالش اندازد. اما هرگز!× ما کودکان و نوجوانان مسلمان ایرانی همگام با امت آگاه محمدی(ص) این عمل اهانت آمیز جاهلی را می کوبیم و امیدواریم که دیگر شاهد اینگونه گستاخی ها نباشیم.«مریم السادات طباطبایی-دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 تشویق

گل تقدیم شما

همیشه از پدرم سوال می کنم که چرا پیامبر ما اینقدر مظلوم بود و اینقدر آزار دید. حالا بعد از جند هزار سال باز همان کفار به شما توهین می کنند و برای شما حرف ای غیر واقعی می نویسند. تو را قسم به زمین و آسمان تو را قسم به یگانه دخترت، تو را قسم به 14 معصوم تقاص مردم مظلوم، مسلمانان مخصوصا مردم عزیز فلسطین را خودت از این نامردان و نااهلان بگیر و چنان در همان غزه صهیونیست ها سر جایشان بنشان و ثابت کن که هیچ مسلمانی نباید زیر بار زور و ستم از بین برود. گلتقدیمشماگلتقدیمشمایا حضرت محمد دوستت دارم و از تو مدد می خواهم.«شقایق زارع عفیفی-دبستان فاطمیه

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما


سلام من به عنوان یک مسلمان به خاطر بازگو کردن سخنان خداوند از شما سپاسگزارم زیرا شما با انجام دادن این کار ما را راهنمایی کرده راه راست را به ما نشان داده و راه و رسم خوب زیستن را به ما آموختند...«هستی مشهدی- دبستان فاطمیه»

گل تقدیم شما

 

گل تقدیم شما

شما ما را از تاریکی و گمراهی نجات دادید و دین اسلام کاملترین دین است و شما نمونه ی یک انسان کامل هستید و به ما انسان ها یاد دادید تا چگونه خداوند را بپرستیم تا در زندگی به مشکلی بر نخوریم. «یسنا عباسی-دبستان فاطمیه»

نوشته شده در ۱۳٩۱/۱٠/۳٠ساعت ٩:۱٩ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()      قالب ساز آنلاین