سه‌شنبه؛

حلقه انسانی دانشجویان در تاسیسات هسته‌ای فردو با شعار «فردو قلب ماست»

 

فردو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، جمع زیادی از دانشجویان دانشگاه‌های کشور از جمله صنعتی شریف، تربیت مدرس، شاهد، امیرکبیر، شهید بهشتی و دانشگاه‌های قم ظهر امروز پس از اقامه نماز ظهر و عصر به منظور تشکیل زنجیره انسانی به سمت تاسیسات هسته‌ای فردو حرکت کردند.

 

بسیاری از طلاب نیز دانشجویان را در این حرکت خودجوش در حمایت از فعالیت‌های هسته‌ای ایران همراهی کردند و  پا به پای هم زنجیره‌ای به بلندی همت و اراده ملت ایران در اطراف تاسیسات هسته‌ای فردو تشکیل دادند.

 

تصاویر شهدای هسته‌ای و پلاکارد‌هایی با مضامین «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل»، «مرگ بر فرانسه»، «اگر سایت فردو تعطیل شود، خون شهدای هسته‌ای پایمال می‌شود»، «کشتن آلاله شیوه اهریمن است / این وطن اما پر از احمدی‌روشن است»، «پیشرفت ادامه دارد»، «نخبگان شریف توقف ناپذیرند»، «فردو در قلب ماست»، «انرژی هسته‌ای حاصل خون شهدا است» و... توسط دانشجویان حمل شد.

این زنجیره انسانی دانشجویان به منظور حمایت از فعالیت‌های هسته‌ای ایران یک روز پیش از آغاز دور جدید مذاکرات 1+5 تشکیل شد و بر این نکته تاکید داشت که ایران از حق مسلم خود در بهره مندی از انرژی هسته‌ای کوتاه نخواهد آمد و چرخ تاسیسات هسته‌ای فردو هرگز از حرکت نخواهد ایستاد.

این مراسم با سرود جمهوری اسلامی ایران و بیانیه‌ای مبنی بر ضرورت حمایت همه جانبه از فعالیت‌های هسته‌ای ایران آغاز شد که طی این بیانیه دانشجویان تصریح کردند که نمی‌گذارند دستاوردهای شهدای هسته‌ای پایمال شود.

 

 

 

شادی روح شهدای هسته ای صلوات

 

 

 

 

نوشته شده در ۱۳٩٢/۸/٢۸ساعت ٩:٥۳ ‎ب.ظ توسط بسیجی| نظرات ()      قالب ساز آنلاین