به نظر من هیچ تحریمی نمی تواند بر ذهن های خلاق شما غلبه کند

رییس فدراسیون بین‌المللی مخترعان:

جشنواره نوآوری و شکوفایی، پیروزی در مقابل تحریم‌هاست

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۸

رییس فدراسیون بین‌المللی مخترعان، نمایشگاه بزرگ تجاری سازی اختراعات و نوآوری‌های پنجمین جشنواره بین المللی نوآوری و شکوفایی را پیروزی در مقابل تحریم‌ها علیه ایران دانست.

 

به گزارش خبرنگار فناوری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آندریاس ودرش در مراسم افتتاحیه‌ پنجمین جشنواره بین‌المللی نوآوری و شکوفایی فجر انقلاب اسلامی که صبح دوشنبه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد با بیان این که فدراسیون بین‌المللی مخترعان 88 عضو از کشورهای مختلف دارد، گفت:‌ جشنواره بین‌المللی نوآوری و شکوفایی با حضور هیات‌های مخترعان از 30 کشور جهان برگزار می‌شود تا همگی با هم این موفقیت مخترعان ایرانی را جشن بگیریم.

 

وی افزود: این نمایشگاه به واقع در سطح بین‌المللی برگزار می‌شود و صفحه درخشانی از تاریخ مخترعان در جهان محسوب می‌شود.

 

رییس فدراسیون بین‌المللی مخترعان خاطرنشان کرد:‌ علت درخشش این نمایشگاه این است که نشان دهنده پیروزی در مقابل تحریم‌ها علیه ایران است. به نظر من هیچ تحریمی نمی‌تواند به ذهن‌های خلاق شما غلبه کند.

 

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم که پرنده اخترعات از ذهن خلاق مخترعان به پرواز درآمده و جهان را متحول خواهد ساخت.

 

انتهای پیام

منبع:http://isna.ir

/ 2 نظر / 25 بازدید
پریسا

سلام به دوست خوبم.منم اومدم سر زدم. حتما بیا که کلی مطلب آپدیت کردم

شیرین

سلام دوست وبلاگ نویس, وبلاگت خوبه امبدوارم موفق باشی و یه روز یکی از وبلاگ نویسای معروف ایران بشی می خوام با هم بیشتر در ارتباط باشیم بیا وبلاگتو توی سایت من ثبت کن تا ادرستو داشته باشم بتونم هر روز بهت سر بزنم مرسی شیرین