ملت ایران ایستاده است.

خدایا کمک کن به افراطی گری و بی انصافی محکوم نشویم

جنگ نرم

«والذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم»

"با کفار سخت گیر" . معنایش این نیست که حتما بایستی دشمن را آدم بکلی پایمال کند، نه، یک وقت اقتضای سرکوبی دارد، یک وقت هم اقتضای سرکوبی ندارد، اما در همه حال باید در مقابل دشمن سرسخت بود، خاکریزتان باید در مقابل دشمن نرم نباشد، دشمن نتواند نفوذ کند، نتواند تاثیر بگذارد. (1)

 

اما شاید دیگر قصد دشمنی نداشته باشند!

این جور نیست که شما خیال کنید توطئه نسبت به این کشور یک توهم است؛ نه، یک واقعیت است، از همه طرف دارد توطئه می شود.

ممکن است آن کسی که در جهت آن توطئه ها در داخل کشور محور حرکت قرار می گیرد، خودش اصلا نفهمد. فهمیدن این موضوع هم ذکاوت می خواهد. بعضی ها این ذکاوت را ندارند. ما آدم ها را تجربه کردیم. نمی فهمند دارند به ساز کی می رقصند. ولی این واقعیت را عوض نمی کند، بدانند یا ندانند، این توطئه ها وجود دارد. (2)

این نظام دشمن دارد ، دیکتاتورهای عالم هم دشمن این نظامند، سلطه گران و متجاوزان به حقوق ملت ها دشمن این نظامند. باید منتظر دشمنی بود. هشیار باشید. در عرصه زندگی سیاسی دچار خواب آلودگی نشویم،در پشت سنگرها خوابمان نبرد. اگر تو خوابت برد، باید بدانی که دشمن ممکن است بیدار باشد. (3)

نتیجه گیری:

جمهوری اسلامی قوی تر از این حرف هاست، عمیق تر و ریشه دار تر از این حرف هاست. جمهوری اسلامی با حوادث بسیار سخت تری هم مواجه شده که بر همه آنها فائق آمده؛

حالا چهار نفر آدم هایی که یا ساده لوح هستند-حالا با هر انگیزه ای، قضاوت نکنیم- یا با نیت بد و خباثت آلود، یا با نیت نه آنچنان بد، اما همراه با ساده لوحی و بد فهمیدن قضایا، با جمهوری اسلامی مواجه شده اند،این ها نمی توانند برای آمریکا در کشور ما فرش قرمز پهن کنند؛این را بدانند: ملت ایران ایستاده است. (4)

 

و اما در آخر، چند کلمه ای با دوستان:

جوان های عزیز مراقب باشند، هرگونه کار بی رویه ای کمک به دشمن است. من می بینم، جوان ها گله مند، ناراحت و عصبانی، گاهی از بنده هم گله می کنند که چرا فلانی صبر می کند؟ چرا فلانی ملاحظه می کند؟

خداوند متعال می فرماید: « و البته نباید دشمنی گروهی، شما را بر آن دارد که عدالت نکنید؛ عدالت کنید که آن به تقوا نزدیکتر است...» مائده 8

بله یک عده دشمنی می کنند، یک عده ای خباثت به خرج می دهند، یک عده ای از خباثت کنندگان پشتیبانی می کنند، این ها هست، اما باید مراقب بود. اگر بدون دقت، بدون هضم، انسان وارد برخی از قضایا بشود، بی گناهانی که از آنها بیزار هم هستند، لگدمال می شوند. این نباید اتفاق بیفتد. من بر حذر می دارم جوان های عزیز را، فرزندان انقلابی خودم را، از اینکه حرکتی را خودسرانه انجام دهند، نه، همه چیز بر روال قانون. (5)

پی نوشت:

بیانات امام خامنه ای؛


1.  88/5/31 در جمع قاریان قرآن

2.  88/8/6 در دیدار با نخبگان علمی کشور

3.  88/7/15 در مراسم تنفیذ حکم دهمین دوره ریاست جمهوری

4.  88/8/12 در دیدار با دانش آموزان

5.  88/10/19 در دیدار با مردم قم

 

منبع:http://ashian.blogfa.com/

/ 0 نظر / 27 بازدید