خوردنی هایی با طعم خون

صهیونیست ها مصداق این آیه از سوره ی نساء هستند که می فرماید: «اگر هسته ی خرمایی داشته باشند هم به مردم نمی دهند.» هسته خرما ممکن است روزی سبز شود!

برخی فکر می کنند کمترین خیری در آن ها هست. کمترین مثال آن تولید فراوان و بی منت سیگار و نوشابه با مارکها و واسطه های بسیار زیاد می باشد، نوشیدنی ای که آغشته به اسیدها و مواد سمی است. متن زیر راجع به ارتباط برخی از این شرکت ها با رژیم منحوس صهیونیستی است.

شرکت‌های نوشابه‌سازی کوکاکولا و پپسی‌، هر‌کدام معادل 3/2 میلیارد در سال برای تحقق آرمان‌های این رژیم کمک می‌کنند که این رقم 4/5 کل فروش سالانه این شرکت‌ها که بالغ بر 70 میلیارد دلار می‌باشد را تشکیل می‌دهد‌. اما نکته مهم آن است که شرکت کوکاکولا همچنین تجهیزات رایانه‌ای بسیار مدرنی را به ارزش میلیاردی بسیار بالایی را در اختیار ارتش رژیم اشغالگر قدس قرار داده است‌.

از سوی دیگر شرکت‌های بزرگ سیگار‌سازی حدود 10/7 میلیارد دلار را به این امر اختصاص داده‌اند و هر سال 1/1 سود 6 ماهه خود را در این راه هزینه می‌کنند‌. همچنین آژانس دیاسبورا‌، سالانه 1/6 میلیارد دلار از در‌آمد شرکت‌های آمریکایی تولید مواد غذایی را می‌بلعد‌.

در ذیل لیست تقریبا کاملی از خوراکی های صهیونیستی در اختیارتان قرار می گیرد:

فهرست برخی از خوراکی های رژیم صهیونیستی  که ناآگاهانه با خریدشان مبلغی بابت خرید گلوله به صهیونست ها کمک می کنیم تا بر قلب برادران و خواهران مظلوممان فرو رود:

صنایع غذائی :

محصولات آماده ی مگی

قرس های رنگی با نام اسمارتیس

نوشابه سون آپ و کانادا و.. کوکاکولا و محصولات آن مانند: فانتا، ارم و خوشگوار که متاسفانه با واسطه در ایران شعبه دارند و تنها راه مقابله با آن ها خریداری نکردن ماست .

آبمعدنی دسانی

پپسی و محصولات آن مانند: آبمعدنی آکوافینا و..                

نستله و محصولات آن: نسکافه و شکلات کیت کت

کوکاکولا و محصولات آن مانند: فانتا، ارم و خوشگوار که متاسفانه با واسطه در ایران شعبه دارند و تنها راه مقابله با آن ها خریداری نکردن ماست چرا که هم برای سلامتی مضرند.

بمبا Bomba         

اسپرایت Sprite

سرلاک: محصولات شیر و غذای کودک

شرکت های وابسته به دنون: دنت و...

 برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.inminds.com/ boycott -israel.htm

___________________________________________________________________

چو کم خوردن طبیعت شد کسی را  چوسختی پیشش آید سهل گیرد.«سعدی»

/ 0 نظر / 20 بازدید