هلوکاست یا انکار هلوکاست!

اگر هولوکاست واقعیت داشته باشد، آلمان نازی عامل آن بوده است،

بنابراین چرا باید مردم مسلمان فلسطین تاوان جنایت نازی‌ها را بپردازند و چرا یک یا دو استان از آلمان و اتریش به صهیونیست‌ها واگذار نشده است؟ و چنانچه واقعیت نداشته باشد، چرا صهیونیست‌ها با استناد به یک داستان جعلی، مظلوم‌نمایی کرده و خود را از همه دنیا طلبکار می‌دانند؟

اسرای بیمار فلسطینی در زندان صهیونیستی رمله قصد دارند در اعتراض به وخامت وضعیت بهداشتی خود اعتصاب غذا کنند

کیهان در سرمقاله خود به قلم حسین شریعتمداری با اشاره به سخنان محمد جوادظریف که گفته:"فردی که هولوکاست را انکار می کرد رفته است" نوشت:

آنچه اخیرا در شبکه اجتماعی تویتر بین آقای دکتر ظریف و خانم کریستی‌پلوسی - دختر نانسی پلوسی رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا- رد و بدل شده است با توجه به اشراف آقای ظریف بر مسائل و معادلات سیاسی و جایگاه رسمی ایشان به عنوان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، عجیب و غیرمنتظره بود. آقای ظریف در تویتر به استقبال سال نو یهودیان رفته و نوشته بود «روش هشانا، سال نو یهودیان مبارک باد» و کریستی پلوسی با تشکر از ایشان خطاب به وی نوشته بود «ممنون! سال نو با پایان دادن به انکار هولوکاست از سوی ایران شیرین‌تر می‌شود» و آقای ظریف در پاسخ به او می‌نویسد «ایران هرگز هولوکاست را انکار نکرده است. مردی که هولوکاست را انکار می‌کرد، رفته است. سال نو مبارک»! و پلوسی پاسخ داده بود؛ «خوشحالم که می‌شنوم، ممنون از پاسختان»
.
.
.
.
 
واقعا چرا؟

.

.

.

اسرائیل غده ی فاسد

/ 1 نظر / 34 بازدید
شکیبا

سلام ممنون امیدوارم سال تحصیلی پر از بار علمی و معنوی برای همه مشتاقان علم باشه...خسته نباشید[لبخند][گل]