شهید حسن میرزاخان

حسن میرزاخان
شهید حسن میرزاخان از جوانان ایرانی بود که به دور از هرگونه هیجان سیاسی در حالی که در سال ۸۸ قصد عزیمت به محل کار خود را داشته به دلیل واقع شدن در مسیری که به دلیل ناآرامی*های شهری متشنج بوده مورد حمله آشوبگران قرار گرفته و از ناحیه نخاع دچار آسیب می*شود. او قریب ۴ سال بر روی ویلچیر زندگی خود را گذراند. میرزاخان چند روز پیش به دلیل وخامت حال به شهادت رسید.

پیکر شهید حسن میرزاخان که اصالتاً اهل مشهد بود، در روزهای گذشته با مشایعت مردم تهران در قطعه ۵۰ شهدای تهران به خاک سپرده شده است.
محمدعلی میرزاخان پدر شهید حسن میرزاخان شهید فتنه ۸۸ در گفت*وگو با تسنیم، درحالی که از به شهادت رسیدن فرزندش پس از تحمل ۴ سال رنج و سختی به دلیل مجروحیت ناشی از حوادث سال ۸۸ سخن می*گفت در واکنش به اخبار منتشر شده در برخی رسانه*های برون مرزی در خصوص منتسب کردن فرزندش به جریان موسوم به سبز و مخالف جمهوری اسلامی گفت: فرزند من یک فرد عادی بود که با هیچ*یک از جریانات سیاسی ارتباطی نداشت و ۴سال پیش در حالی که قصد عزیمت به محل کار خود داشت در جریان اغتشاشات شهری از ناحیه نخاع دچار آسیب*دیدگی شد.


محمدعلی میرزاخان که خود از رزمندگان سال*های دفاع مقدس بوده و سالیان سال در برابر جنگ تحمیلی عراق به ایران از خاک کشور خود دفاع کرده است همچنین گفت: رسانه*های ضد انقلاب را در جایگاهی نمی*دانم که بخواهم با آن*ها گفتگو کنم و این را می*گویم که سوء استفاده این رسانه*ها از شهادت پسر من کار درستی نیست
.

شهدا خیلی شرمنده ایم...
به خاطر مظلومیتتان

/ 0 نظر / 47 بازدید